HBA MİNİ YÜKSEK TAVAN ARMATÜRLERİ


  • Yüksek Tavan Armatürü 60W 6500K 7200lm Ø26,8cm
  • Yüksek Tavan Armatürü 60W 4000K 7200lm Ø26,8cm

Yüksek Tavan Armatür, kapalı depolardan spor salonlarına dek ihtiyaç duyulan tüm yüksek tavana sahip alanların aydınlatma gereksinimlerini karşılanmak üzere özel olarak üretilmiştir.

HBA Mini Armatür

HBA Mini EAE Yüksek Tavan LED Armatür, IP65 koruma sınıfı ile endüstriyel ortamlarda karşılaşılabilecek toz ve sıvı temasına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Özellikle tavan yüksekliği 4 metreden 8 metreye kadar olan alanlarda 60 W gücü ve 119 lm/W doygun aydınlatma kuvvetine sahip HBA Aydınlatma Armatürü, hafif kompakt yapısı ile montaj kolaylığı sağlamaktadır. Ilık beyaz (4000 K) ve gün ışığı (6000K) renk tonlarına sahip Yüksek Tavan Armatür çeşitleri bulunmaktadır. Geniş çapta alan aydınlatmalarında ideal olan Yüksek Tavan HBA Mini EAE Aydınlatma Armatürleri, alüminyum enjeksiyon gövde yapısı ile oluşan ısıyı iyi derecede üzerinden yayabilmektedir.

Sıva üstü kullanım şekline sahip olmakla birlikte, üzerinde kullanılan asit mat cam difüzörü ile gözü yormayan ideal bir ışıklandırma sağlar. Şebeke gerilimi ile enerjilendirilebilen HBA Mini armatürleri, KYS Busbar ürünleri veya aydınlatma linyesinden enerjilendirilebilir. Sıva üstü kullanım için busbar askı takımı, kablo kanalına için kablo kanalı askı takımı veya kompakt yapısı sayesinde sarkıt kullanımlar için sarkıt tekli askı takımı ile kullanılabilir. 26.8 cm çap ve 10.2 cm yüksekliğe sahip HBA EAE Yüksek Tavan Armatür, 2 kg ağırlığı ile askı sistemini yormadan az alan ihtiyacıyla güçlü aydınlatma sağlar.

7200 lümen ışık kuvvetini 60 W güç ile çıktısını alabilmekte ve bu sayede kullanıcını maliyet anlamında ciddi avantajlar sağlamaktadır. Yüksek Tavan sınıfına sahip alanlarda kullanılmasının tercihi halinde ciddi bir enerji tasarrufu sağlamaktadır.

-20 ve +30 derece aralığında geniş sıcaklık aralığında çalışabilen HBA Mini Aydınlatma Armatürü, tüm iklim ve çalışma koşullarında aralıksız hizmet verebilir. Özellikle soğuk ve yüksek tavana sahip depolama alanlarından tüm endüstriyel ortamlarda çalışabilir. Islak hacimli iş alanlarında herhangi bir elektriksel kısa devre veya arızaya mahal vermeden aydınlatma ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. HBA Mini Yüksek Tavan Armatür, 72000 saat LED ömrüne sahiptir. Ayrıca tüm olası fiziksel darbelere karşı IK07 dayanım sertifikasına sahiptir. CRI seviyesi 80 üstüdür.