Askı Sistemleri

Askı sistemleri busbar ve kablo kanallarının güvenli şekilde taşınması ve askılanması için kullanılmaktadır. Duvar ve tavan tipi montajına uygun olarak üretilirler. Pregalvaniz yapısı ile pasa karşı uzun yıllar dayanıklıdır.


Duvar Tipi Askılar

Duvar Tipi Askı sistemleri binalarda ve fabrikalarda; betonarme veya çelik yapılarda çeşitli duvar tiplerine uygun olarak Busbar, Kablo Kanalı, Kablo Merdiveni gibi. sistemleri taşımak üzere tasarlanmıştır. Pregalvaniz yapısı ile pasa karşı dirençli yapıdadır. Duvar tipi askılar ile minimum zaman ve askı sistemi aksesuarları ile verimlilik en yüksek seviyesine ulaşır.

 

E-Line A-A: ASU

 

Tavan Tipi Askı uzatma profil ürünlerimizden ASU pregalvaniz 1,2 ve 2mm kalınlığında sactan üretilmiş yapısıyla TMP8 ve TMP6 gibi tavan montaj parçaları ile uyumlu olarak tavandan uzatma yapılması gereken yerlerde 3 metre mesafeye kadar uzatma sağlar.

E-Line A-A: ASU Askı Uzatma Profili
E-Line A-A: ASU Askı Uzatma Profili özellikleri
Malzeme Uzunluk Kalınlık
ASU 1,2A-6 Pregalvaniz 3 Metre 1,2mm
ASU 2A-6 Pregalvaniz 3 Metre 2mm

 

E-Line A-A: ETS-D

 

E-Line A-A: ETS-D Duvar Tipi Askı sistemleri binalarda ve fabrikalarda; betonarme veya çelik yapılarda her türlü duvar tipine uygun olarak Busbar, Kablo Kanalı, Kablo Merdiveni vb. Sistemleri taşımak üzere tasarlanmıştır. Taşınacak sistemin ağırlığına göre ağır hizmet ve hafif hizmet tipi askı çeşitliliği mevcuttur.

E-Line A-A: ETS-D
E-Line A-A: ETS-D Özellikleri
Malzeme A (mm) T (mm) Ağırlık
ETS-D 100 Sıcak Daldırma 120 2 0,256
ETS-D 200 Sıcak Daldırma 220 2 0,392
ETS-D 300 Sıcak Daldırma 320 2 0,679
ETS-D 400 Sıcak Daldırma 420 2 0,850

 

E-Line A-A: TS

 

E-Line A-A: TS Duvar Tipi Kanal Taşıyıcısı binalarda ve fabrikalarda; betonarme veya çelik yapılarda her türlü duvar tipine uygun olarak Busbar, Kablo Kanalı, Kablo Merdiveni vb. Sistemleri taşımak üzere tasarlanmıştır. Taşınacak sistemin ağırlığına göre ağır hizmet ve hafif hizmet tipi askı çeşitliliği mevcuttur.

E-Line A-A: TS
E-Line A-A: TS Özellikleri
Malzeme A (mm) T (mm) Ağırlık
TS 050 Preglavaniz 55 2 0,107
TS 100 Preglavaniz 105 2 0,165
TS 200 Preglavaniz 205 2 0,283
TS 300 Preglavaniz 305 2 0,552

Tavan Tipi Askı Sistemleri

Tavan Tipi Askı sistemleri binalarda ve fabrikalarda; betonarme veya çelik yapılarda çeşitli tavan tipine uygun olarak Busbar, Kablo Kanalı, Kablo Merdiveni gibi. sistemleri taşımak üzere tasarlanmıştır. Pregalvaniz yapısı ile pasa karşı dirençli yapıdadır. Düşük seğirme toleransı ile üstün performans sağlar. Minimum sarf malzeme ihtiyacı ve montaj kolaylığı ile zamandan ve maliyetten tasarrufu üst noktaya taşır.

 

E-Line A-A: Armut Kelepçe

 

E-Line A-A: Armut Kelepçe, busbar sistemleri, kablo kanalları, yangın sistemleri ve yağmurlama sistemleri için pregalvaniz kaplamalı kelepçe. CO2, köpüklü, toz püskürtmeli yangın söndürme ve yağmurlama sistemlerindeki boruların bağlantılarında kullanılır.

E-Line A-A: Armut Kelepçe
E-Line A-A: Armut Kelepçe Özellikleri
Malzeme Uzunluk (L) Ağırlık
Preglavaniz 3000 0,777

 

E-Line A-A: MKT

 

E-Line A-A: MKT Tavan Tipi Askı sistemleri binalarda ve fabrikalarda; betonarme veya çelik yapılarda her türlü duvar tipine uygun olarak Busbar, Kablo Kanalı, Kablo Merdiveni vb. Sistemleri taşımak üzere tasarlanmıştır. Taşınacak sistemin ağırlığına göre ağır hizmet ve hafif hizmet tipi askı çeşitliliği mevcuttur.

E-Line A-A: MKT
E-Line A-A: MKT Özellikleri
Malzeme Kalnlık Ağırlık
Preglavaniz 2mm 3,018

 

E-Line A-A: TMP 6

 

E-Line A-A: TMP 6 Tavan Tipi Askı sistemleri binalarda ve fabrikalarda; betonarme veya çelik yapılarda her türlü duvar tipine uygun olarak Busbar, Kablo Kanalı, Kablo Merdiveni vb. Sistemleri taşımak üzere tasarlanmıştır. Taşınacak sistemin ağırlığına göre ağır hizmet ve hafif hizmet tipi askı çeşitliliği mevcuttur.

E-Line A-A: TMP 6
E-Line A-A: TMP 6 Özellikleri
Malzeme Kalnlık Ağırlık
Preglavaniz 2mm 0,269

 

E-Line A-A: TMPY 8

 

E-Line A-A: TMPY 8 Tavan Tipi Askı sistemleri binalarda ve fabrikalarda; betonarme veya çelik yapılarda her türlü duvar tipine uygun olarak Busbar, Kablo Kanalı, Kablo Merdiveni vb. Sistemleri taşımak üzere tasarlanmıştır. Taşınacak sistemin ağırlığına göre ağır hizmet ve hafif hizmet tipi askı çeşitliliği mevcuttur.

E-Line A-A: TMPY 8
E-Line A-A: TMPY 8 Özellikleri
Malzeme Kalnlık Ağırlık
Preglavaniz 2,5mm 0,688

 

E-Line A-A: AT3

 

E-Line A-A: AT3 Tavan Tipi Askı Sistemleri binalarda ve fabrikalarda; betonarme veya çelik yapılarda her türlü duvar tipine uygun olarak Busbar, Kablo Kanalı, Kablo Merdiveni vb. Sistemleri taşımak üzere tasarlanmıştır. Taşınacak sistemin ağırlığına göre ağır hizmet ve hafif hizmet tipi askı çeşitliliği mevcuttur.

E-Line A-A: AT3
E-Line A-A: AT3 Özellikleri
Malzeme Kalnlık Ağırlık
AT3 050 Preglavaniz 1,5mm 0,091
AT3 100 Preglavaniz 1,5mm 0,100
AT3 200 Preglavaniz 1,5mm 0,155

Sarf Malzemeler

 

E-Line HIRDAVAT: Sarf Malzemeler

 

E-Line HIRDAVAT: Sarf Malzemeler, askı aksesuarları ve kablo taşıma sistemlerinin montajı için gerekli olan standart malzemelerdir.

E-Line HIRDAVAT: Sarf Malzemeler