Kredi Kartı ile ödeme yap, sepet tutarı kadar WattPuan Kazan!

Kredi Kartı ile ödeme yap, WattPuan Kazan!

Ara Giriş Yap Sepet

Hakkımızda

elektrikticaret.com, elektrik sektörüne ait çözümleri dijital dünya ile buluşturan bir platformdur. Üyelerinin kullanımına sunduğu "Proje-M" kolay proje oluşturma programı ile kolayca kendi projenizi oluşturabilir ve birkaç adımda keşif listenizi alabilirsiniz. "SEÇ AL" ve "PRATİK SEÇİM" seçenekleri ile hızlıca ürünlere ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

“Elektrikticaret.com” atölyeler ve üretim holleri için, prefabrik;

  • Busbar Elektrik Kuvvet Dağıtımı (400 kW kadar olan tesislerde),
  • Busbar Aydınlatma Çözümleri,
  • İmalathane ve ofis ortamları için LED Aydınlatma Çözümleri,

ve tüm sistemi destekleyecek Askı Elemanı, Kablo Kanal Sistemi ve İç Tesisat ürünlerinin seçimi, keşiflendirilmesi ile proje desteğini sağlayan online teknik danışmanlık hizmeti verme amacına sahiptir.

Elektrikticaret üzerinden seçtiğiniz ürünleri “Stoklu Bölge Depolarımızdan” ve Sıcak satış bayilerimizin stoklarından en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Hedefimiz ziyaretçilerimizle beraber daha mükemmele ulaşmaktır.

elektrikticaret.com, EAE Elektrik A.Ş. ürünlerini barındıran bir e-ticaret platformudur. 1973 yılında kurulan EAE Elektrik A.Ş. EAE Grup’un ana kuruluşudur. Elektrik sektöründe dünya çapında rekabet eden bir üreticidir.

EAE Grup, üretim faaliyetlerini ISO 9001 Kalite Yönetim, ISO 14001 Çevre Yönetim, ISO 27001 Bilgi Güvenliği ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri Standartlarına uygun şekilde sürdürmektedir. Üretmiş olduğu elektrik ürünlerinin dünya standartlarına uygunluğu, KEMA ve CESI laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda belgelenmiştir. Bunların yanında yenilikçi bakış açısını 30'un üzerinde patent, 300'ün üzerinde marka ve 100'ün üzerinde endüstriyel tasarım tescilleri ile desteklemektedir.

hakkımızda