Kredi Kartı ile ödeme yap, sepet tutarı kadar WattPuan Kazan!

Kredi Kartı ile ödeme yap, WattPuan Kazan!

Ara Giriş Yap Sepet

WattPuan Nedir?

Wattpuan, elektrikticaret.com sitesi üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde kampanya koşullarınca belirtilmiş şartlar sağlandığında puan kazandıran bir müşteri ödüllendirme sistemidir.

watt puan nedir
 

Sipariş geçeceğim, WattPuan kazanacak mıyım?

Siparişinizin koşulları kampanya şartlarını sağlıyorsa, kampanya şartlarında belirtiği miktarda wattpuan kazanabilirsiniz.

Kazanacağım WattPuan miktarını nasıl görüntüleyebilirim?

Sistem üzerinden kazanılabilecek WattPuan miktarları ve şartlarını sepete ürünüzü ekledikten sonra görüntüleyebilirsiniz.

Şu ana kadar kazanmış olduğum toplam WattPuanlarımı nasıl görüntüleyebilirim?

WattPuanlarım sayfasından önceki kazanımlarınızın geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

Watt Puanlarım sayfasında ki “Aktif Watt Puan ve Pasif Watt Puan” ne anlama geliyor?

Wattpuanlar sipariş tarihinde pasif olarak hesabınızın bakiyesine eklenir. Kullanıcı’nın siparişinde ödeme hatası, iade ve iptal edebilmesi gibi süreçler olmaz ise 15 (onbeş) günlük sürenin tamamlanmasının ardından ilgili Wattpuanlar aktifleştirilecektir. Ödeme hatası, iade veya iptal edilmesi durumunda pasif olan puanlarınız 15 (onbeş) günün ardından pasif puan bakiyenizden geri çekilir. Wattpuan Platformu üzerinden yapılan hediye siparişlerinde yalnızca aktif Wattpuanlar kullanılabilir.

Watt Puanlarım sayfasında ki Onay Bekleyen Siparişlerim ve “Onaylanan Siparişlerim” ne anlama geliyor?

ElektrikTicaret.com, ürünlerinizi bayi kanalıyla teslim etmektedir. Sipariş adımında seçeceğiniz bayi üzerinden tedarik ve sevkiyat işlemleri yürütülmektedir. Siparişte ödeme hatası, iade ve iptal edebilmesi gibi süreçler olmaz ise siparişiniz tesliminden sonra, bayiniz siparişi teslim edildi olarak işaretler. Teslim edildi olarak işaretlenmesinin ardından 15 (onbeş) sonra Wattpuanlar aktifleştirilecektir. Aktifleşen puanlar onaylanan siparişlerim kısmında gözükür.

Aktife dönüşen Watt Puanlar ne kadar süre boyunca kullanılabilir?

Aktif haldeki puanlar, kazanıldığı tarihten itibaren 1 yıllık süre boyunca dilenildiği zaman wpuan.com sitesinde kullanılabilir. 1 yıllık süre, pasif puanların aktife dönüştüğü tarihten itibaren, her sipariş kalemi için ayrı ayrı değerlendirilir. Örnek olarak ;

 

Toplam puan 900 Aktif Watt Puan olacaktır. Ancak ilk siparişin puanının geçerlilik tarihi 9.10.2023 tarihi olacaktır. Eğer 500 WPuan 9.10.2023 tarihi ve öncesine kadar kullanılmadıysa toplam WPuan 300 WPuan olarak güncellenecektir.

Avans WattPuan alabilir miyim?

Wattpuanların alışverişler dışında alımı veya kazanımı bulunmamaktadır.

WattPuanlarımı sipariş tutarımdan düşebilir miyim?

Wattpuanlar sadece hediye alım geçerli olup sipariş tutarında indirim sağlamamaktadır.

WattPuanlarımı nerede harcayabilirim? Sitede bir kısım bulamadım.

Tüm wattpuanlarınızı, elektrikticaret.com’a kullanıcı girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede isminizin bulunduğu hesap bölümünden “WPuan” alanına tıklayarak yönlendileceğiniz wpuan.com sitesinde kullanabilirsiniz.

Kazandığım puanları kullanabileceğim wpuan.com sitesine Google’dan veya adres çubuğuna tıklayarak erişemiyorum. Nasıl giriş yapabilirim?

Tüm wattpuanlarınızı, elektrikticaret.com’a kullanıcı girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede isminizin bulunduğu hesap bölümünden “WPuan” alanına tıklayarak yönlendileceğiniz wpuan.com sitesinde kullanabilirsiniz.

Wpuan.com sitesine giriş yaptım, tüm puanlarımı kullanamıyorum, neden?

Wpuan.com sitesinde, sağ üst köşede isminiz ve kullanılabilir puan miktarlarınız gösterilmektedir. ElektrikTicaret.com’da kazandığınız wattpuanlardan sadece aktife dönmüş puanlar bu kısımda görüntülenmektedir. Pasif puanlar bu kısımda gözükmemektedir. Ancak aktif puana dönüştükten sonra watt puanlarınızı harcayabilirsiniz.

NOT: WattPuan kampanyası koşullara tabiidir. ElektrikTicaret.com, kampanya koşullarını değiştirme ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

WATT PUANLARIMA GİT